V4 CLINICAL TRIALS DAY - REGISTRATION

Tuesday 2.6.2020 | 9:30 - 16:30 | Senate of the Parliament of the Czech Republic | Prague

Venue: Valdštejnské náměstí, 17/4, 118 01 Malá Strana, Czechia

Conference capacity is limited, registration is open until May 15, 2020 or until full capacity.

Participation in the conference is free of charge.

WARNING: Due to the current situation regarding to coronavirus, we would like to draw your attention to the fact that the event may be canceled or postponed. We will notify you immediately of any changes.

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" uděluji výzkumné infrastruktuře CZECRIN, spadající pod Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity, IČ 00216224, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři, a to za účelem zajištění mé registrace a účasti na konferenci a zajištění případných doprovodných služeb bezprostředně spjatých s konferencí.  

Zároveň beru na vědomí, že pokud budu chtít realizovat své práva subjektu údajů, mezi něž patří přístup k osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, výmaz, omezení zpracování,  přenositelnost údajů, či právo vznést námitku obrátím se na pověřence pro ochranu osobních údajů na adrese  poverenec@muni.cz. Bližší informace o zpracování osobních údajů na Masarykově univerzitě jsou k dispozici  https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/ochrana-osobnich-udaju .

The text of consent to the processing of personal data in the Czech language can be found here.

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.

Používáním webu s tím souhlasíte.

Zásady ochrany osobních údajů

  • LinkedIn - Gray Circle
  • Facebook - Grey Circle