• czecrin

ECRIN spouští nový certifikační program

Aktualizace: 5. pro 2018

Evropská síť infrastruktur klinického výzkumu (ECRIN) otevírá Certifikační program ECRIN Data Center, kde identifikuje evropská nekomerční data centra spravující data z klinických studií, aby prokázala, že taková data centra mohou poskytovat bezpečné a efektivní řízení dat z klinického výzkumu.Mezinárodní experti z ECRIN hodnotí data centra na dodržování zveřejněných standardů ECRIN, a to pomocí auditu činností správy dat a infrastruktury IT, která byla použita k podpoře těchto činností. Požadavky na certifikaci datových center ECRIN naleznete ZDE.

Data centra budou vybrána pro ECRIN audit ve spolupráci s národní infrastrukturou klinického výzkumu CZECRIN a nezávislou certifikační radou ECRIN (ICR). Hlavním kritériem bude schopnost jednotek splňovat standardy kvality požadované ECRINEM, jak je uvedeno v žádosti a dalších dokumentech, které naleznete na oficiálních stránkách certifikačního programu (odkaz ZDE)

Další informace o certifikaci naleznete v dokumentu "Certifikační výzva ECRIN 2018" nebo se obraťte na svého evropského korespondenta.

Seznam center, která získala certifikaci ECRIN Data, naleznete ZDE.

5 zobrazení

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.

Používáním webu s tím souhlasíte.

Zásady ochrany osobních údajů

  • LinkedIn - Gray Circle
  • Facebook - Grey Circle